Uniforma de lucru aeroport

(O recenzie client)

Combinezonul matlasat, cu șapte buzunare și benzi reflectorizante, este confecționat din relon peliculizat. Căptușeala matlasată este din vatelină termică. Rezistent la ploaie și vânt, se recomandă purtarea lui în activitățile desfășurate în aer liber. Se pretează personalului din aeroport sau celui care activează în construcții de drumuri.

HAINE PRODUSE ÎN ROMÂNIA

MATERIALE DE CALITATE

COMENZI ÎN SERII MICI, MEDII, MARI

SKU: 9b8bdc0db37f Categorii: ,
Descriere

Asigură protecție și confort angajaților tăi în timpul sezonului rece prin combinezonul matlasat perfect conceput pentru activitățile în aer liber. Indiferent că sunt responsabili de transportarea bagajelor în cală sau de reabilitarea unei porțiuni de drum afectate, efortul fizic este considerabil. Iar o uniformă trebuie să acopere atât nevoile stabilite de condițiile vremii, cât și cele ale activităților prestate. Astfel, combinezonul matlasat propus este confecționat din relon, un material ușor, care nu incomodează atunci când activitatea implică mișcări ample.

Stratul de căptușeală, dispus pe toată suprafața echipamentului, suplimentează rezistența în fața condițiilor atmosferice și protejează corpul chiar dacă temperaturile sunt scăzute sau umezeala este crescută. Închiderea se realizează printr-un fermoar ascuns, iar combinezonul este fixat pe corp printr-un elastic amplasat în zona taliei. Pătrunderea frigului este inhibată și în zona încheieturilor tot printr-un elastic care înlocuiește manșetele. Orice obiect personal sau ustensilă de lucru își va găsi un loc într-unul dintre cele șapte buzunare cu care este prevăzut combinezonul. Astfel, mâinile își pot găsi adăpost în buzunarele dispuse frontal, puțin mai jos de talie, telefonul mobil în unul dintre buzunarele de la piept, iar restul ustensilelor în celelalte trei.

Pentru că atât munca pe aeroport, cât și cea în domeniul construcției de drumuri presupun și ture de noapte și condiții dificile de lucru (ceață, spații întunecate), combinezonul este prevăzut cu benzi reflectorizante care asigură vizibilitate și contribuie la evitarea accidentelor.

Recenzii (1)

1 recenzie pentru Uniforma de lucru aeroport

  1. Tudor Ioana

    Tudor Ioana

    Noi, AMERICAN RESTAURANT SYSTEM SA, precum și U.S. FOOD NETWORK SA, ca și client al firmei SC IANNI PROD COM, ne declarăm mulțumiți de uniformele pe care le fac angajaților noștrii.

    Promptitudinea, calitatea și inovația sunt câteva dintre atuu-urile colaborării cu IANNI PROD, de care suntem foarte mulțumiți.

    Ioana Tudor, KFC & PizzaHut Category Buyer

Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.

Prețuri

Preturi estimative pentru articolele prezentate in site.

La comenzi mai mari de 10 buc/masura/articol pretul se negociaza.

  • Sacou clasic femei stofa: 130 lei + TVA
  • Sacou clasic barbati stofa: 280 lei + TVA
  • Fusta stofa: 85 lei + TVA
  • Fusta tercot: 75 lei + TVA
  • Pantalon barbati stofa (model clasic 3 buzunare): 95 lei + TVA
  • Pantalon barbati tercot (model clasic 3 buzunare): 85 lei + TVA
  • Costum camerista (bluza+pantalon): 120 lei + TVA
  • Costum camerista (rochita+sort): 110 lei + TVA
  • Vesta chelner stofa: 80 lei + TVA
  • Vesta chelner tercot: 75 lei + TVA
  • Vesta chelner femei, captusita la spate : 95 lei + TVA
  • Camasa simpla alba maneca lunga: 70 lei + TVA
  • Camasa color material import Olanda: 80 lei + TVA
  • Jacheta bucatar alb: 65 lei + TVA
  • Jacheta bucatar 2 culori: 75 lei + TVA
  • Boneta bucatar reglabila: 15 lei + TVA
  • Pantalon pepit bucatar: 85 lei + TVA
  • Pantalon tercot alb sau color pe elastic (bucatar): 55 lei + TVA
  • Pantalon tercot color sau alb cu fermuar si betelie pentru bucatar: 60 lei + TVA
  • Salopeta (2 piese pantalon cu pieptar+jacheta diverse culori si modele): 150 lei + TVA
  • Jacheta BellBoy + epoleti stofa in 2 culori: 280 lei + TVA
  • Pantalon cu vipusca: 95 lei + TVA
  • Halat tercot diverse modele: 55 lei + TVA
  • Jacheta matlasata scurta in combinatie de culori: 120 lei + TVA
  • Jacheta matlasata cu gluga detasabila diverse materiale in combinatie de culori: 145 lei + TVA
  • Pantalon matlasat cu pieptar: 120 lei + TVA
  • Sapca matlasata, reglabilitate spate,urechi acoperite: 20 lei + TVA
  • Tricouri polo modele din diverse combinatii de culori-modele la cerere: 45 lei + TVA
  • Tricou la baza gatului simplu (T-SHIRT): 20 lei + TVA

 

Executam personalizari prin broderie si serigrafie la toate articolele de imbracaminte.

Preturile se stabilesc in functie de numar de culori si marime.

Ghid Mărimi
MĂSURI FEMEI34

XS

36

S

38

M

40

L

42

XL

44

XXL

46

3XL

48

4XL

50

5XL

52

6XL

Circumferinţă bust (cm)8084889296100104110116122
Circumferinţa talie (cm)767880828486889296100
Circumferinţa șold (cm)86909498102106110116122128
Lungime față (cm)43444546474849505152
Lungime sup. bust (cm)25262728293031323334
Lungime spate (cm)41414242434344444545
Lăţime spate (cm)33,534,535,536,537,538,539,54142,544
Lungime umăr (cm)12121213131313141414
Lungime mâneci (cm)59596060616161616262
Grosime braț (cm)26272829303132343638
Circumferinţă gât (cm)3435 3637383940414243
MĂSURI BĂRBAȚI 44

XS

46

S

48

M

50

L

52

XL

54

XXL

56

3XL

Înălțime (cm)170172174176178180182
Circumferinţă bust (cm)889296100104108112
Circumferinţa talie (cm)788286909498104
Circumferinţa șold (cm)9498102106110114118
Lungime spate (cm)46474748494950
Lungime mânecă (cm)63636464646465
Circumferinţă gât (cm)37383940414243
Lung. int. crac. pan. (cm)78798081828384

În cazul comenzilor speciale* puteți beneficia de asistență din partea noastră pentru realizarea măsuratorilor.

Servicii Suplimentare
  • Design uniforme

Experienta in domeniu ne califică pentru a vă oferi un serviciu complet de la propunere design și până la execuția uniformei. Prețurile pentru propunerile de design se stabilesc în funcție de complexitatea produsului solicitat.

 

  • Mentenanță uniforme

Pentru clienții noștri fideli oferim pachete avantajoase de întreținere / reparații / înlocuire uniforme. Acestea se realizează customizat în funcție de necesitățile clientului. Solicită pachetul tău de mentenanță aici.

 

  • Personalizare prin branding

Uniformele se pot personaliza prin broderie sau serigrafie. Prețurile se stabilesc în funcție de dimensiunea și numărul de culori folosite. Trimite-ne în atasament logo-ul (de preferat format .cdr / .ai  / .png, sau dacă nu e posibil - .jpg) la adresa de mail office@e-uniforme.ro și te vom contacta.

Ambalare și livrare

Uniformele produse sunt ambalate in functie de solicitarile clientilor. Livrarea se realizeaza la nivel national/international. Costurile de transport sunt suportate de catre client.