Uniformă bucătar damă

(O recenzie client)

Uniforma de bucătar este croită pentru femeile care își doresc să gătească cu stil, iar elegeanța lor să se transpună și în farfurie, dar și în modul în care se îmbracă. De aceea, selecția noastră de uniforme de bucătar va menține personalul feminin din bucătărie și stilat, dar și bine pregătit și protejat.

HAINE PRODUSE ÎN ROMÂNIA

MATERIALE DE CALITATE

COMENZI ÎN SERII MICI, MEDII, MARI

SKU: 16b95dba0ae7 Categorii: ,
Descriere

Uniformele de bucătar de damă acoperă o gamă variată de modele adaptabile oricărui business ce implică o bucătărie, începând de la restaurante high-class și până la restaurante de tip fast-food.

Așadar, regăsiți în oferta noastră uniformă bucătar damă cu șorț, jachetă albă la două rânduri de nasturi, jachetă la un rând de nasturi și pantaloni. Jacheta este confecționată din tercot, poplin și bumbac. Are guler tunică, mânecă lungă sau scurtă, cu sau fară manșete, nasturi speciali pentru bucătari, de lungime medie, scurtă sau lungă. Pe mâneca stângă se aplică un buzunar pentru lingurița de degustare. Gulerul și manșeta sunt de altă culoare decât jacheta în sine.

Pantalonii de bucătar pentru personalul feminin sunt confecționați din stofă, tercot și bumbac, în stil pană sau drepți pe picior. Materialul este foarte rezistent și nu se deteriorează în condiții de căldură, umezeală sau transpirație. Nu manifestă electricitate, iar combinația textilă asigură o elasticitate moderată. Au fermoar pe față, acoperit de șliț, și sunt închiși cu nasture pe betelia de talie. La alegere, talia poate fi și elastică, cu sau fără găici pe cordon.

Recenzii (1)

1 recenzie pentru Uniformă bucătar damă

  1. Tudor Ioana

    Tudor Ioana

    Noi, AMERICAN RESTAURANT SYSTEM SA, precum și U.S. FOOD NETWORK SA, ca și client al firmei SC IANNI PROD COM, ne declarăm mulțumiți de uniformele pe care le fac angajaților noștrii.

    Promptitudinea, calitatea și inovația sunt câteva dintre atuu-urile colaborării cu IANNI PROD, de care suntem foarte mulțumiți.

    Ioana Tudor, KFC & PizzaHut Category Buyer

Numai clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.

Prețuri

Preturi estimative pentru articolele prezentate in site.

La comenzi mai mari de 10 buc/masura/articol pretul se negociaza.

  • Sacou clasic femei stofa: 130 lei + TVA
  • Sacou clasic barbati stofa: 280 lei + TVA
  • Fusta stofa: 85 lei + TVA
  • Fusta tercot: 75 lei + TVA
  • Pantalon barbati stofa (model clasic 3 buzunare): 95 lei + TVA
  • Pantalon barbati tercot (model clasic 3 buzunare): 85 lei + TVA
  • Costum camerista (bluza+pantalon): 120 lei + TVA
  • Costum camerista (rochita+sort): 110 lei + TVA
  • Vesta chelner stofa: 80 lei + TVA
  • Vesta chelner tercot: 75 lei + TVA
  • Vesta chelner femei, captusita la spate : 95 lei + TVA
  • Camasa simpla alba maneca lunga: 70 lei + TVA
  • Camasa color material import Olanda: 80 lei + TVA
  • Jacheta bucatar alb: 65 lei + TVA
  • Jacheta bucatar 2 culori: 75 lei + TVA
  • Boneta bucatar reglabila: 15 lei + TVA
  • Pantalon pepit bucatar: 85 lei + TVA
  • Pantalon tercot alb sau color pe elastic (bucatar): 55 lei + TVA
  • Pantalon tercot color sau alb cu fermuar si betelie pentru bucatar: 60 lei + TVA
  • Salopeta (2 piese pantalon cu pieptar+jacheta diverse culori si modele): 150 lei + TVA
  • Jacheta BellBoy + epoleti stofa in 2 culori: 280 lei + TVA
  • Pantalon cu vipusca: 95 lei + TVA
  • Halat tercot diverse modele: 55 lei + TVA
  • Jacheta matlasata scurta in combinatie de culori: 120 lei + TVA
  • Jacheta matlasata cu gluga detasabila diverse materiale in combinatie de culori: 145 lei + TVA
  • Pantalon matlasat cu pieptar: 120 lei + TVA
  • Sapca matlasata, reglabilitate spate,urechi acoperite: 20 lei + TVA
  • Tricouri polo modele din diverse combinatii de culori-modele la cerere: 45 lei + TVA
  • Tricou la baza gatului simplu (T-SHIRT): 20 lei + TVA

 

Executam personalizari prin broderie si serigrafie la toate articolele de imbracaminte.

Preturile se stabilesc in functie de numar de culori si marime.

Ghid Mărimi
MĂSURI FEMEI34

XS

36

S

38

M

40

L

42

XL

44

XXL

46

3XL

48

4XL

50

5XL

52

6XL

Circumferinţă bust (cm)8084889296100104110116122
Circumferinţa talie (cm)767880828486889296100
Circumferinţa șold (cm)86909498102106110116122128
Lungime față (cm)43444546474849505152
Lungime sup. bust (cm)25262728293031323334
Lungime spate (cm)41414242434344444545
Lăţime spate (cm)33,534,535,536,537,538,539,54142,544
Lungime umăr (cm)12121213131313141414
Lungime mâneci (cm)59596060616161616262
Grosime braț (cm)26272829303132343638
Circumferinţă gât (cm)3435 3637383940414243
MĂSURI BĂRBAȚI 44

XS

46

S

48

M

50

L

52

XL

54

XXL

56

3XL

Înălțime (cm)170172174176178180182
Circumferinţă bust (cm)889296100104108112
Circumferinţa talie (cm)788286909498104
Circumferinţa șold (cm)9498102106110114118
Lungime spate (cm)46474748494950
Lungime mânecă (cm)63636464646465
Circumferinţă gât (cm)37383940414243
Lung. int. crac. pan. (cm)78798081828384

În cazul comenzilor speciale* puteți beneficia de asistență din partea noastră pentru realizarea măsuratorilor.

Servicii Suplimentare
  • Design uniforme

Experienta in domeniu ne califică pentru a vă oferi un serviciu complet de la propunere design și până la execuția uniformei. Prețurile pentru propunerile de design se stabilesc în funcție de complexitatea produsului solicitat.

 

  • Mentenanță uniforme

Pentru clienții noștri fideli oferim pachete avantajoase de întreținere / reparații / înlocuire uniforme. Acestea se realizează customizat în funcție de necesitățile clientului. Solicită pachetul tău de mentenanță aici.

 

  • Personalizare prin branding

Uniformele se pot personaliza prin broderie sau serigrafie. Prețurile se stabilesc în funcție de dimensiunea și numărul de culori folosite. Trimite-ne în atasament logo-ul (de preferat format .cdr / .ai  / .png, sau dacă nu e posibil - .jpg) la adresa de mail office@e-uniforme.ro și te vom contacta.

Ambalare și livrare

Uniformele produse sunt ambalate in functie de solicitarile clientilor. Livrarea se realizeaza la nivel national/international. Costurile de transport sunt suportate de catre client.